BOTAM YAPI GRUBU

- Tarihçe

2005 yılında kurulan Botam Yapı Grubu, geçen zaman içerisinde özel ve resmi yatırımlarda yüklenicilik, yabancı ve yerli kullanıcılara yönelik konut projeleri üretimi, inşaatta farklı alanlarda proje geliştirip, uygulama gibi altyapı ve üstyapı anlamında sürekli gelişimci, kalite odaklı, amaca yönelik kullanımı sürekli kılan bir anlayışla birçok projenin altına imzasını atmıştır.


- Amaçlarımız & Gelecek Hedeflerimiz

HEYECAN VERİCİ KALİTE’yi ortaya koyan, sürdürülebilir fonksiyonlarla, sorunsuz ve zamandan bağımsız mekanlar tasarlayıp, hayata geçirmek.

Minimum enerji tüketimi, maksimum konfor sağlayan, DOĞA DOSTU, çevre ve topluma saygılı projeleri sürece yönelik geliştirdiğimiz uygulama yöntemleri ile en OPTİMAL EKONOMİ ve SÜRE içerisinde tamamlayarak, süreç sonrası gururla sahip çıkılabilecek eserler yaratmak.

TAKIM RUHU anlayışı ile proje açılımındaki tüm alt disiplinleri SİNERJİ yaratacak şekilde koordine edip, bir önceki projeden gelecek geri beslemelerle, bir sonraki projede mükemmelliğe gidecek yolda basamak tırmanmayı hedefleyip bunu sürekli GELİŞİM ve DEĞİŞİM anlamında olmazsa olmaz firma stratejisi olarak yerleştirmek.

Hedeflerimizi gerçekleştirme anlamında, değişim ve gelişimlere adapte olarak, ilkelerimiz ışığında başarıyı sürekli kılan;

     - Proje bazlı iş bitirme anlayışından sıyrılan, ilkelerimizi temel prensip olarak benimsemiş, her disiplinden yetiştirilmiş daimi teknik personelimiz.

    - Firma temel ilke ve beklentilerini bilen ve bunlara uyum sağlamış, takım ruhuna sahip, defalarca çalışılmış alt yükleniciler ve tedarikçilerimiz temel etkenlerimizdir.

Farklılık üretmeye heyecan duymak, gelişmek ve geliştirmek için çabalamak, yaptığımız işlerde güvenlik, bütünlük, saygı, kalite, güven, sürdürebilirlik ve topyekun aile ruhundan ödün vermeden çalışmak 2005’ten 2021’e Botam Yapı Grubu olarak ilerleyişimizin anahtarlarından sadece birkaçıdır.


DEĞERLERİMİZ, GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ HER ÜRETİMİN MERKEZİNDEDİR


BOTAM YAPI GRUBU